Atgal

Persikėlėme į naują ofisą

Balandžio mėnesį žengėme į naujus namus.

Norime pasidalinti mūsų KRAUSTYNIŲ projekto rezultatais. Kelias savaitės kvietėme visus savo sekėjus, draugus ir klientus atiduoti mums nebereikalingus ir nebenaudojamus baldus. Užsibrėžėme tikslą prikelti juos naujam gyvenimui. Nesitikėjome tokio Jūsų palaikymo. Dar ne viską padarėme, turime atnaujinti kelis baldus, bet pirmas žingsnis jau žengtas. Tad nerkite giliau ir pasidžiaukite kartu.

AČIŪ tariame Artūras Proskuriakovas ir jo įmonei Ecotrip Vežėjai Lietuva – Anglija – Lietuva, kurie mums padovanojo nereikalingą sofą, konferencijų kėdes, biuro kėdes, kavos staliuką ir spintelę. Kokie nuostabūs išties žmonės.

DIDELIS ačiū Fox and sisters, kurie padovanojo mums dažus ir taip palaikė idėją juos atnaujinti. Jų ir mūsų darbo pagalba dvi spintelės ir kavos staliukas suspindo naujomis spalvomis.

Ačiū Gretai Matuzaitei-Archipovai už prieškambario baldus.

Ačiū Astai Monstavičienei bei Editai Rimkei už gėles, kurios puošia ofisą.

Dėkojame ofiso patalpų savininkui Remigijui už puikius du nenaudojamus padovanotus biuro stalus.

OFISĄ įrengėme nepirkę nė vieno baldo, pasitelkę Jus, savo darbą ir partnerius. Visi šie baldai būtų buvę išmesti, o dabar kupini istorijų ir pakrauti mūsų, bei Jūsų LABOS energijos toliau gyvens ir kurs atsiminimus mums.