Labà (iš liet.k. žodyno) – turinti teigiamų bruožų, gera, teisinga.

Kas mes esame?

Labà (iš liet.k. žodyno) – turinti teigiamų bruožų, gera, teisinga. Esame specialistų komanda, turinti ilgametę darbo patirtį ir siūlanti būtent tokią – „Labą energiją“ pasauliui.

Kodėl verta rinktis mus?

Mes iš Klaipėdos! Ir tuo be galo didžiuojamės.

Klaipėdos regiono saulė ir vėjai išvalo visas mintis, gal todėl klaipėdiečiai visada ramūs, besišypsantys ir draugiški. Esame arti savo klientų, turime galimybę apsilankyti Jūsų objekte, skirti laiką, kad kartu pasiektume geriausių rezultatų ir užtikrintume geriausią aptarnavimo kokybę.

Mūsų bendra patirtis šioje sferoje siekia 12 metų.

Turime kolegų, kurie buvo vieni pirmųjų saulės ir vėjo jėgainių statytojų Lietuvoje, užaugo su atsinaujinančia energetika ir toliau savo žinias gilina asociacijų veiklose. Atrinkdami specialistus ir administracijos darbuotojus taikome aukščiausius standartus. Kiekvieno komandos nario individuali darbo patirtis energetikos sektoriuje siekia nuo 3 iki 12 ir net daugiau metų. Kasmet dalyvaujame didžiausioje konferencijoje Europoje – „Intersolar Europe“, Baltijos energetikos forume bei įvairiose energetikos bei ekonomikos konferencijose. Mūsų įgyvendinti projektai apima nuo 5 kW iki 500 kW galios elektrinių.

Esame bendruomenės dalis.

Kuriame naujus projektus, įtraukiame partnerius, kūrybininkus. Siekiame skatinti dialogą visuomenės įvairiomis formomis: nuo virtualių parodų, augančių pieštukų, saulės kvapo bei desertų kūrimo ar instaliacijos-saulės elektrinės Klaipėdos miesto “Šviesų festivaliui” įrengimo.

Mums rūpi mus supanti aplinka. Norime kurti atsakingesnį požiūrį į energijos gamybą, skatinti kovoti su globaliniu atšilimu, prisidėti prie anglies dioksido kiekio ore mažinimo bei švaresnio rytojaus ateities kartoms. Patys naudojame saulės energiją savo namuose, perdirbtą popierių biure. Kiekvienas žingsnis yra svarbus.

Renkamės tik kokybišką įrangą

Mūsų partneriai – kruopščiai atrinkti saulės energijos įrangos gamintojai. Vertiname jų kokybę, kainą ir patikimumą. „Recom“, „Risen Solar Technology“, „Solis“, „Foxess“, „Huawei“, „Jinko Solar“, „Longi“  – įmonės, garsėjančios naujausiomis technologijomis, pirmaujančiais rinkoje saulės moduliais bei keitikliais, ilgomis garantijomis. Kadangi bendradarbiaujame daugiau nei su vienu saulės elektrinių įrangos gamintoju, galime pasiūlyti produktų įvairovę, padėsiančią išsirinkti Jums tinkamiausią variantą.

Mūsų darbai

Mūsų komanda

Gera komanda yra visa ko pagrindas. Džiaugiamės, kad turime stiprius pamatus ir visada pasiruošus viską išspręsti, savo darbui reiklius bei geranoriškus kolegas.

Paulius Saltonas

Įkūrėjas, energetikas

Povilas Dabkus

Įkūrėjas, elektros darbų vadovas

Monika Saltonė

Direktorė, komunikacijos vedlė

Nerijus Augaitis

Plėtros vadovas

Daiva Daukšienė

Pardavimų guru

Viktorija Savickaitė-Vindžigelskė

Pardavimų guru

Rokas Galinis

Darbų vadovas montavimo darbams